אתר תדמית לעסק, יתרונות ויתרונות

אתר תדמית לעסק, יתרונות ויתרונות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

במידה והנכם בעלי עסק הפועל בישראל בוודאי נתקלתם פעם אחת לפחות במונח "אתר תדמית". על אף שכיחותו של מונח זה בשיח העסקי העוסק בחיבור בין רשת האינטרנט לשיווק, כדאי אולי להקדיש רגע אחד או שניים על מנת לרדת לעומק העניין ולספק לכם מענה לסוגיות: מה מבדיל בין אתר תדמית לאתר מסוג אחר? מהו תפקידו של אתר תדמית בפעילות של עסק? להלן התשובות לשאלות שצוינו לעיל.

אתר תדמית, מיתוג העסק באינטרנט

רשת האינטרנט מכילה כיום מגוון רחב של אתרים ופלטפורמות טכנולוגיות, כמה קטגוריות מתבלטות בתוך מגוון זה: אתרי תוכן המציעים תוכן חדשות או בידור בטקסט ובוידאו, אתרי סחר אלקטרוני המציעים אפשרות לרכוש מוצרים ישירות בשת האינטרנט, רשתות חברתיות, המציעות דרכים שונות ומשונות לקיום דיאלוג בין בני אדם וכן אתרי תדמית לעסקים ולארגונים. תפקידם המרכזי של אתרי תדמית, כפי שנרמז משמם, הוא להציג לגולשי האינטרנט עדות של עסק מסוים אודות עצמו, התחום בו הוא פועל, האפשרויות אותו הוא מציע לצרכנים, מידע שימושי ליצירת קשר או ביצוע רכישה וכן הלאה. כאשר הקונספט מיושם כהלכה, אתר תדמית לעסק יעניק לצרכן תשובות מלאות ומדויקות לכל השאלות אשר עולות במוחו וכן מידע שיווקי אחר אשר עשוי להיות רלוונטי לו, כל זאת בניסוח ובאופן הצגה, אשר יניע את הצרכן לבצע את הפעילות הרצויה לבעל העסק: ביקור בחנות, ביצוע רכישה, שליחת מייל לקבלת מידע נוסף וכן הלאה.

אתר תדמית, מדוע הוא נדרש?

על מנת לקבל את התשובה הברורה ביותר לשאלה המוצגת בכותרת, בצעו בדיקה מהירה לגבי עצמכם- כאשר אתם מחפשים מידע כלשהו, בכל נושא שהוא, כמה פעמים אתם עושים זאת באמצעות חיפוש באינטרנט? לא יהיה זה מוגזם לומר כי כיום רשת האינטרנט היא מקור המידע המרכזי ביותר עבור בני אדם ברחבי העולם ואזרחי ישראל אינם נבדלים בכך. רבים מאותם חיפושי מידע נוגעים לפעילות צרכנית: היכן ניתן לרכוש מוצר מסוים? איזו חברה מייצרת מוצר אחר? באילו שעות פתוחה החנות בשכונה? על מנת לקבל תשובות לשאלות צרכניות אלו ואחרות, פונים רוב בני האדם כיום לרשת האינטרנט. אתר תדמית אם כן הוא האמצעי הטוב והיעיל ביותר עבור בעל עסק להגיע לצרכנים פוטנציאלים או קיימים, לספק להם את המידע לו הם זקוקים ובמקביל לשווק להם את המוצר או השירות שהעסק מספק.

עוד מאמרים בנושא

בניית אתרים
בני פרץ

אתר בקליק, אתם לא לבד

אחד היתרונות הבולטים בבנית אתר וורדפרס אצלנו בחברה היא האפשרות לכל רוכש אתר אינטרנט לעסק לנהל את האתר בעצמו, גם אם אינו אדם בעל ידע

קרא עוד »
בניית אתרים
בני פרץ

אתר וורדפרס, צריכים יותר?

בניית אתר וורדפרס מציע פתרון פשוט וקל לבעלי עסקים המעוניינים להקים אתר תדמית לעסק, בעצמם תוך חיסכון משמעותי בעלויות.

קרא עוד »
דף נחיתה
בניית אתרים
בני פרץ

בניית דף נחיתה

דפי נחיתה הידועים גם בשם המקצועי כ- MINI SITE, הם למעשה דפי אינטרנט ממוקדים היכולים לשמש אתכם לכל פעילות מקוונת כזו או אחרת במרחבי הרשת.

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
WhatsApp chat