בניית אתר וורדפרס סחר WooCommerce

הליכי עיצוב ובנייה של אתרי וורדפרס מיועדים לכל סוגי האתרים, לרבות, אתרי סחר היכולים לשמש אתכם למטרות מכירה של שירותים ומוצרים שונים ברשת האינטרנט.

אתרי סחר, בדומה לכל אתר אינטרנט אחר הנבנה באמצעות תוסף WooCommerce, מבוסס על מערכת קוד פתוח המאפשרת לכם ליהנות ממספר יתרונות מובהקים בכל הנוגע לנראות האתר וליכולות התפעול והתחזוקה שלו.

הליך בניית אתרי מסחר מקוון ב-WORDPRESS

אתר מסחר מקוון חייב להיות מותאם באופן פרטני לסוג ואופי המוצרים או השירותים אותם מעוניינים לשווק באמצעותו, וזאת בנוסף להתאמתו המלאה לכל ההיבטים הנלווים להקמת אתרי מסחר ברשת, לרבות, היבטי אבטחת המידע, היבטי נראות וחוויית הגלישה, טעינת דפי המוצרים/שירותים למכירה וכדומה. כפועל יוצא מכך, הליך בניית אתר סחר ב-WORDPRESS, זהה באופיו להליך בנייתם של אתרי מסחר מקוון באמצעות מערכות אחרות לבניית אתרים, כאשר חלק מרכזי מהתהליך מיושם באמצעות הליך עבודה מקדים המכונה הליך אפיון אתר במסגרתו מוגדרים מספר קווים מנחים וקונספטואליים לתכנון האתר.

בניית אתר וורדפרס
בניית אתר וורדפרס

תוספי וורדפרס לאתרי סחר מקוון (WooCommerce)

מעבר להליך האפיון והתכנון של אתרי סחר בוורדפרס, הליך הבנייה והעיצוב עצמו, מיושם באמצעות תבניות עיצוב ותוספי וורדפרס אותם ניתן להתאים באופן המדויק ביותר לצרכי הגלישה באתר ולממצאי הליך אפיון האתר.

תוספי הוורדפרס הם למעשה כלי פיתוח שונים אשר נועדו לשדרג ולשכלל את נראות האתר ואופן תחזוקתו ותפעולו לאורך זמן.

כאשר בין יתר תוספי וורדפרס המיועדים לאתרי מסחר מקוון תוכלו למצוא: תוספי וורדפרס לאבטחת מידע, תוספי וורדפרס לקידום האתר במנועי החיפוש, תוספי וורדפרס לניהול גלריית מוצרים/שירותים המיועדים למכירה.

תוספי וורדפרס המיועדים להטמעת פיצ'רים שונים כגון: ניהול צ'ט אונליין עם נציגי האתר או נציג וירטואלי, תוספי וורדפרס המיועדים לצרכי ניהול תוכן האתר באופן דינמי על ידי בעלי או מפעילי האתר ותוספים נוספים שכל אחד מהם יכול לשדרג את חווית הגלישה באתר ולמקסם עבורכם את פוטנציאל הרווח של האתר.

חשוב לציין שהיתרון המובהק של אתרי קוד פתוח דוגמת וודרפרס, טמון בעובדה שכבר במהלך עבודות העיצוב והבנייה של האתר, מזמין השירות יכול להגדיר בצורה המדויקת את מערכת ניהול התוכן הנדרשת לו.

עוד מאמרים בנושא

בניית דפי נחיתה בוורדפרס
בני פרץ

בניית דפי נחיתה בוורדפרס

דף נחיתה חד וממוקד הוא כלי שיווקי אפקטיבי להפליא. וורדפרס, מערכת ניהול התוכן הפופולרית ביותר באופן כללי, היא הפלטפורמה המתאימה ביותר ליצירת דפי נחיתה שכאלה

קרא עוד »
וורדפרס
בני פרץ

אתר וורדפרס – יתרונות

השאלה למה אתר וורדפרס נשאלת לעתים קרובות, וזאת משום שגם גם מי שאינו מומחה לבניית אתרים שמע על הפלטפורמה הפופולרית.

קרא עוד »
בניית אתר תדמית וורדפרס
בני פרץ

בניית אתר תדמית וורדפרס

אתר תדמית הוא אחד הכלים האפקטיביים ביותר למיתוג העסק – כל עסק, קטן או גדול, בכל תחום פעילות. בהתאם בניית אתרי תדמית היא שירות בעל

קרא עוד »
בניית אתרי וורדפרס
בני פרץ

בניית אתר מסחר אי-קומרס

בניית אתר מסחר אי-קומרס בעידן שבו היקפי הקניות באינטרנט נמצאים במגמת עלייה משמעותית, ובענפים מסוימים אפילו דרמטית, אתר מסחר (E-Commerce) הוא נכס של ממש לכל

קרא עוד »

התקדמו לאתר וורדפרס

אתר תדמית 3000₪ בלבד!

דילוג לתוכן