חברת "רז קל" הוקמה בשנת 2000 מתוך מטרה לאמץ אורח חיים בריא וניהול משקל תקין. במהלך השנים שרתה החברה עשרות אלפי לקוחות אשר עברו שינוי והפכו לעדים של החברה כי השינוי הוא אפשרי.

חזון החברה הוא לתת את המענה הנכון ביותר לניהול משקל תקין כאשר תקין הוא מונח סובייקטיבי אשר עומד לנגד עיניהם של כל עובדי החברה. החברה מחזיקה עשרות מוצרים ופועלת על פיתוח מוצרים חדשים כל העת מתוך מטרה להרכיב לכל פונה את תמהיל המוצרים הנכון ביותר עבורו כך שיוכל להשיג את תוצאותיו.

חברת רז קל פיתחה את שיטת 13 השלבים אשר מטרתה להטמיע הרגלי אכילה נכונים ותזונה מאוזנת תוך השגת המטרה של ניהול משקל תקין.

כולנו היינו רוצים לרדת קצת במשקל, ובמיוחד כשהחיים שלנו עמוסים וקשים, המשימה מאד לא פשוטה. הירידה במשקל היא אולי החלק הקל ביותר, מה שקשה הוא גם להיכנס לכושר, גם לשנות אורח חיים שהרבה מאד פעמים פשוט קשה לעשות, וגם שמירה על המשקל החדש. במילים אחרות, צריך שינוי תפיסה, צריך שינוי באורח החיים כדי להצליח בדיאטה.

דיאטה בטוחה לעומת דיאטה שאינה בטוחה

דיאטה שאיננה בטוחה היא כזו שנעשית בצורה לא אחראית: אוכלים רק משהו אחד, רק משפחת מזונות אחת, לדוגמה. ישנם אנשים שמחליטים שהם אוכלים רק אבטיח למשך שלושה חודשים. זהו שוק גרוע מאד לגוף בעל משמעות הרת אסון. דיאטות בזק מהירות, הרעבה עצמית, חוסר תכנון וקביעת יעדים היא דיאטה לא בטוחה. נטילת תרופות שמבטיחות תוצאות בזמנים משונים ומהירים מדי היא דיאטה לא בטוחה. אין קיצורי דרך! דיאטה בטוחה לוקחת כמה חודשים טובים לפחות.

רז קל – טבעי שזה קל

דיאטה בטוחה משלבת שלושה דברים: אכילה מאוזנת פיזית ונפשית אשר מתאימה לגוף, לגיל וליעדים הריאליים שלכם, ליווי רפואי צמוד ואחראי הכולל מעקב ושינוי תפיסה, וגם נטילת תוספים בטוחים וטבעיים בלבד. אצלנו ברז קל התוספים והשיטות המוצעות בדוקות רפואית, מבוססות על צמחים בלבד, ומציעות לכם דיאטה איטית, עקבית ובטוחה שגם שומרת על הבריאות, גם מביאה תוצאות וגם מאפשרת לשמור עליהן לאחר כמה חודשים של הצלחה. יש לנו ניסיון רב מאד, והתוספים שאנחנו מציעים טבעיים, בדוקים ובטוחים.

דיאטה בטוחה של רז קל – למה אנחנו

חצי מיליון הלקוחות שלנו מרוצים מאד גם שנים אחרי העבודה איתנו, מכיוון שאנחנו מבטיחים רק מה שאפשר לקיים. אין פה נוסחאות קסם, אין פה עבודה בעיניים. בנוסף, דיאטה בטוחה היא כזו המכילה את כל אבות המזון, ואין מאכלים אסורים. זה רק עניין של כמות, שעות אכילה ושינוי הרגלים באופן כללי, לצד תוספים מותאמים אישית להצלחת התהליך. רז קל מציעה לכם מעקב שבועי על ידי מומחה שיסייע לכם לעבור את התקופה הלא קלה בצורה טובה, עם עצות, ליווי והכוונה – כדי שהתוצאות תהיינה לא פחות ממושלמות.