חברת "רז קל" הוקמה בשנת 2000 מתוך מטרה לאמץ אורח חיים בריא וניהול משקל תקין. במהלך השנים שרתה החברה עשרות אלפי לקוחות אשר עברו שינוי והפכו לעדים של החברה כי השינוי הוא אפשרי.

חזון החברה הוא לתת את המענה הנכון ביותר לניהול משקל תקין כאשר תקין הוא מונח סובייקטיבי אשר עומד לנגד עיניהם של כל עובדי החברה. החברה מחזיקה עשרות מוצרים ופועלת על פיתוח מוצרים חדשים כל העת מתוך מטרה להרכיב לכל פונה את תמהיל המוצרים הנכון ביותר עבורו כך שיוכל להשיג את תוצאותיו.

חברת רז קל פיתחה את שיטת 13 השלבים אשר מטרתה להטמיע הרגלי אכילה נכונים ותזונה מאוזנת תוך השגת המטרה של ניהול משקל תקין.

הרזיה היא הליך דיאטה בו אותו אדם משנה את הרגלי האכילה שלו, כדי שיכניס פחות קלוריות לגוף מאשר הוא מוציא. מטרת הדיאטה היא ירידה במשקל, והורדת כמות השומן בגוף. דיאטה נכונה תעשה שימוש בהרזיה כדי להחליף את השומן בשרירים.

הרזיה נכונה – מה זה אומר

כל שינוי תזונתי קיצוני יביא להרזיה סביר להניח. גם אם נתחיל לאכול רק בשר חמש פעמים ביום למשך חודש, סביר שנרד במשקל. אבל, לאחר תקופה שהגוף יתאושש מהשוק, תתעוררנה כל הבעיות הרפואיות של המזון הלקוי. במילים אחרות, זה לא רק הכמות אלא גם האיכות. כדי לעשות דיאטת הרזיה איכותית, צריך לאכול תפריט שכולל את כל אבות המזון. מומלץ לעשות הרזיה בליווי תזונאי/ת וצוות רפואי שמכיר אתכם. אצלנו ברז קל – מלווים אתכם כל הדרך. תפריט יומי מאוזן יכלול את כל מה שצריך, אבל בכמות קטנה יותר, תוך ויתור נקודתי על דברים מזיקים במיוחד כמו סוכר מעובד או פחמימות ריקות.

ספורט כאלמנט משמעותי בהרזיה

כדי להגיע למצב של רזון בריא וטבעי, אחוז שומן נמוך וכושר גופני טוב, יש לעשות בפעילות גופנית ביחד עם דיאטת הרזיה. חשוב מאד לתאם את שתי הפעילויות הללו ביחד עם מומחה, שכן חשוב מאד, במיוחד אם אתם נוטלים את התוספים שלנו – שהכול יהיה במעקב, ושאתם אוכלים מה שהגוף צריך כדי להתאמן. המטרה היא גם להעלות קצת שריפת שומן על ידי אירובי, שמירה על הלב באמצעות סיבולת ותרגילים ללב והריאות, והחלפת השומנים בשרירים באמצעות תרגילי כוח. ספורט מסייע בהרזיה כי הוא משפר את מצב הרוח, את המוטיבציה וגורם לכם להיראות טוב. אין חובה לעשות ספורט כדי לרזות, אבל זה עוזר.

רז קל – טבעי שזה קל

הרזיה טובה היא המומחיות שלנו, עם 500 אלף לקוחות מרוצים. התוספים הטבעיים שלנו עשויים צמחים בלבד, ומסייעים לכם להתמודד עם הרזיה באמצעות דחיית רצונות, עיכול מוגבל, ירידה בתאבון וחשקים למזונות שלא מומלצים בדיאטה. הרזיה טבעית ובטוחה היא המוטו שלנו, ולכן אנחנו ברז קל גם מלווים אתכם ודואגים להצלחת התהליך.