חברת "רז קל" הוקמה בשנת 2000 מתוך מטרה לאמץ אורח חיים בריא וניהול משקל תקין. במהלך השנים שרתה החברה עשרות אלפי לקוחות אשר עברו שינוי והפכו לעדים של החברה כי השינוי הוא אפשרי.

חזון החברה הוא לתת את המענה הנכון ביותר לניהול משקל תקין כאשר תקין הוא מונח סובייקטיבי אשר עומד לנגד עיניהם של כל עובדי החברה. החברה מחזיקה עשרות מוצרים ופועלת על פיתוח מוצרים חדשים כל העת מתוך מטרה להרכיב לכל פונה את תמהיל המוצרים הנכון ביותר עבורו כך שיוכל להשיג את תוצאותיו.

חברת רז קל פיתחה את שיטת 13 השלבים אשר מטרתה להטמיע הרגלי אכילה נכונים ותזונה מאוזנת תוך השגת המטרה של ניהול משקל תקין.

אנחנו בחברת רז קל – טבעי שזה קל, מאמינים בתפיסת חיים הוליסטית. כל דבר בגוף משפיע על האחר, ואנחנו מה שאנחנו נושמים, אנחנו מה שאנחנו שותים ואוכלים, אנחנו מה שאנחנו חושבים. לכן, ישנה חשיבות גדולה מאד לאיזון הגוף והנפש עם הטבע, עם מזג האוויר, עם התזונה הנכונה ביותר, שמתאימה לכל מי שרוצה שינוי באורח החיים. ויטמינים וצמחים זה חלק מזה. אם חסרים ויטמינים הגוף לא מתפקד טוב, מעכלים את האוכל פחות טוב, חסרים אלמנטים חשובים בתזונה שמייצרים נזק. ויטמינים מגיעים מצמחים ומשאר המזונות שאנחנו אוכלים כי הגוף לא יכול לייצר אותם לבד, ולכן חשוב מאד לצרוך אותם על בסיס קבוע.

אוכל תעשייתי לא מכיל ויטמינים וצמחים

האוכל המערבי התעשייתי לוקה בחוסר משמעותי של ויטמינים. מיץ תפוזים בקופסה, למשל, לא מכיל שום דבר מעבר לרכז תפוזים שמזמן ברחו ממנו כל הוויטמינים, וסוכר ומים. לכן, כדי לאכול כמו שצריך, להרזות, לשמור על משקל בריא, כושר גופני, מצב רוח טוב וגוף מאוזן – צריך לצרוך אוכל טרי, בריא ואורגני, שיש בו את כל הדברים הנדרשים. ויטמינים וצמחים הולכים ביחד. אנחנו יכולים להציע לכם מוצרים שמכילים ויטמינים אלו, לתקופה בה הגוף שלכם מסתגל לשינוי אורח החיים, וסובל כמו רוב המערב מחוסרים כאלו ואחרים. אתם צריכים לשנות את התפיסה ולאכול בריא. איך עושים את זה? איתנו!

נמאס לכם מדיאטות שקרניות? נסו את המוצרים שלנו

עשרים שנה אנחנו עובדים בתחום, שיטת תוספים וצמחים שלנו מביאה לתוצאות! הלקוחות שלנו השילו 13 ק"ג בממוצע, 1.6 ק"ג בשבוע הראשון בממוצע. והכול בגלל התוספים האיכותיים והטבעיים שלנו. בין המוצרים שאנחנו יכולים להציע לכם, תוכלו למצוא תוספים איכותיים כגון: אשווגנדה, אבץ, Q10, גדילן, hypertention, ג'ימנמה, תמצית ג'ינג'ר, לבומין, לקסי קון, מגזניום ועוד! המוצרים שלנו בטוחים, מאושרים על ידי משרד הבריאות, מכילים צמחים בלבד, והם 100% טבעיים. כבר שני עשורים שיש לנו הצלחה איתם עם אלפי מטופלים מרוצים, ואנחנו מבטיחים עם הניסיון שלנו, לסייע לכם בשינוי אורח חיים, בריאות, כושר והרבה שמחה. רז קל – טבעי שזה קל!