חברת "רז קל" הוקמה בשנת 2000 מתוך מטרה לאמץ אורח חיים בריא וניהול משקל תקין. במהלך השנים שרתה החברה עשרות אלפי לקוחות אשר עברו שינוי והפכו לעדים של החברה כי השינוי הוא אפשרי.

חזון החברה הוא לתת את המענה הנכון ביותר לניהול משקל תקין כאשר תקין הוא מונח סובייקטיבי אשר עומד לנגד עיניהם של כל עובדי החברה. החברה מחזיקה עשרות מוצרים ופועלת על פיתוח מוצרים חדשים כל העת מתוך מטרה להרכיב לכל פונה את תמהיל המוצרים הנכון ביותר עבורו כך שיוכל להשיג את תוצאותיו.

חברת רז קל פיתחה את שיטת 13 השלבים אשר מטרתה להטמיע הרגלי אכילה נכונים ותזונה מאוזנת תוך השגת המטרה של ניהול משקל תקין.

אם אתם רוצים דיאטה מוצלחת אתם צריכים לעשות שינוי באורח החיים. כלומר, שינוי תזונה לכיוון שמן פחות, טרי ורענן יותר, חלבונים בריאים ודגנים וקטניות מלאות. לצד זה, ספורט במידה, כמו אופניים, ריצה או שחייה. להימנע מאלכוהול מוגזם, לא לעשן, לישון טוב ולשתות הרבה מים. כדי לסייע לתהליך הזה, בהתאם ליעדים שהצבתם לעצמכם, אנחנו בחברת רז קל מציעים לכם ליווי מקצועי ותוספי תזונה טבעיים בלבד, שמסייעים לתהליך להצליח.

חבילות הרזיה – רז קל – טבעי שזה קל

יש לנו חבילות הרזיה איכותיות, שמחולקת לפי כמות החודשים שאתם רוצים להקדיש לשינוי התזונתי והשינוי באורח החיים שלכם. החבילות הן מחודש אחד ועד שישה חודשים, בהתאם לכמות המשקל שאתם רוצים להוריד בין 5-30 קילוגרם, בפריסה על חודשים, ובהתאם גם כמות הטבליות. בממוצע יש כ-60 כדורים בחבילה, תלוי לכמה חודשים אתם רוצים לעבוד. החבילה כוללת מוצר למשך היום ומוצר למשך הלילה.

חבילות הרזיה – מה הן מכילות

הטבליות הטבעיות שלנו מכילות רק מוצרים טבעיים ולא מעובדים על בסיס תפיסה של תורות המזרח, באישור משרד הבריאות. זהו מתכון ייחודי שלנו, 100% טבעי אשר מותאם לתזונת יום ותזונת לילה, להצלחת התהליך בצורה מלאה. הטבליות עשויות לסייע בתחושת שובע, ירידה במשקל, דיכוי התמכרות לסוכר, האצת חילוף חומרים, איזון כולסטרול וסוכר בדם, מסייע להורדת טחורים, הרגעת הבטן, העיכול והגזים, וגם שריפת קלוריות. בתכשיר לשעות היום יש להשתמש פעמיים ביום כחצי שעה לפני האוכל בבליעה עם מים, בתכשיר לפני השינה יש להשתמש פעם ביום חצי שעה לפני השינה. החבילה למשך היום מכילה לחך, ארטישוק,  פסליום,  גואר-גם, שומר, בבונג, מגנזיום, גולדקס וסידן. החבילה למשך הלילה מכילה: אניס, סרפד, פסיפלורה, וספירולינה.

מדוע כדאי לשלב אותן בדיאטה שלכם

חבילות הרזיה שלנו – מציעות הליך משלים לדיאטה ולשינוי באורח החיים. אם יהיו לכם פחות גזים, יהיה לכם קל יותר להתאמן. אם תהיה לכם מערכת עיכול יעילה יותר, תרגישו שבעים יותר והתזונה תהיה איכותית ומלאה יותר ולא תרגישו צורך לאכול זבל. אכלו טוב, שתו הרבה מים, עשו פעילות גופנית, רז קל – טבעי שזה קל!