חברת "רז קל" הוקמה בשנת 2000 מתוך מטרה לאמץ אורח חיים בריא וניהול משקל תקין. במהלך השנים שרתה החברה עשרות אלפי לקוחות אשר עברו שינוי והפכו לעדים של החברה כי השינוי הוא אפשרי.

חזון החברה הוא לתת את המענה הנכון ביותר לניהול משקל תקין כאשר תקין הוא מונח סובייקטיבי אשר עומד לנגד עיניהם של כל עובדי החברה. החברה מחזיקה עשרות מוצרים ופועלת על פיתוח מוצרים חדשים כל העת מתוך מטרה להרכיב לכל פונה את תמהיל המוצרים הנכון ביותר עבורו כך שיוכל להשיג את תוצאותיו.

חברת רז קל פיתחה את שיטת 13 השלבים אשר מטרתה להטמיע הרגלי אכילה נכונים ותזונה מאוזנת תוך השגת המטרה של ניהול משקל תקין.

ערך ה BMI Body mass index  מעניק חישוב על מסת הגוף. זהו חישוב של משקל הגוף ביחס לגובה האדם. תוצאת חישוב ה BMI מאפשרת לדעת האם האדם מצוי במצב של תת משקל, במצב של משקל תקין, במצב של השמנה או בעודף משקל. חישוב BMI  מסייע להגדיר את המשקל הרצוי לאדם.

מי עורך את החישוב הזה?

את חישוב ה BMI ניתן לעשות מול איש מקצוע כמו דיאטנית או אחות וכן במחשבוני BMI שונים המוצעים לשימוש באינטרנט. נוסחה המוטמעת במחשבון מאפשרת לקבל תוצאה מידית ולהבין האם מדד ה BMI שלכם תקין או גבוה מהמצופה. כמו כן ישנם משקלי אדם מיוחדים המאפשרים לקבל את מדד ה BMI כחלק מהמדדים שהם מפיקים.

מה עושים עם התוצאה?

כאמור, מדד ה BMI ממוקם על סקאלה אשר מגדירה את מצבכם החל מתת תזונה, משקל תקין, השמנה או משקל יתר.

כאשר מדד ה BMI מצוי מחוץ לטווח המשקל הנורמלי נדרשת התאמה למטרת כניסה לטווח הנורמה, לרב מדובר על חריגות כלפי מעלה לערכי ההשמנה ועודף המשקל ואז יש צורך בהתאמת התזונה ובכניסה לתהליך של ירידה במשקל.

צריכים דיאטה?

מדד ה BMI שלכם חורג מטווח המשקל התקין כלפי אזור ההשמנה ועודף המשקל? עליכם להתחיל דיאטה ולהביא את הגוף לטווח הנורמה.

בחירת דיאטה אינה משימה פשוטה ויש צורך בבחירת דיאטה שאתם סבורים שתעמדו בה ותגיעו לתוצאות כיוון שהמוטיבציה האנושית נשחקת בעתות משבר.

עליכם לבחור את הדיאטה הטובה ביותר עבורכם אשר נתפסת בעיניכם כאפשרית.

רשת האינטרנט מוצפת כיום בהמלצות על דיאטות שונות החל מדיאטות מאוזנות וכלה בדיאטות כסאח, בחירת הדיאטה הנכונה לכם זהו שלב משמעותי שמומלץ לעשות בנחת וביסודיות.

הכירו את דיאטת רז קל

חברת רז קל הוקמה בשנת 2000 ומאז היא משרתת מעל חצי מיליון לקוחות מרוצים אשר השילו ממשקל גופם.

החברה פיתחה שיטת דיאטה בת 13 שלבים אשר בכל שלב ישנה אפשרות לצריכת מזונות מסוימים ומשתנים ללא הגבלה של כמות או שעות תזונה. בנוסף פיתחה החברה תוספי תזונה ייחודיים אשר מרכיביהם נמצאו בספרות המחקרית כעשויים לסייע בירידה במשקל.

לקוחותיה הרבים של החברה מוכיחים שהשיטה עובדת עבור מגוון רחב של אנשים, החל מאנשים שרוצים להשיל קילוגרמים בודדים ממשקלם וכלה באנשים שרוצים להשיל קילוגרמים רבים. כי ברז קל "טבעי שזה קל".