חברת "רז קל" הוקמה בשנת 2000 מתוך מטרה לאמץ אורח חיים בריא וניהול משקל תקין. במהלך השנים שרתה החברה עשרות אלפי לקוחות אשר עברו שינוי והפכו לעדים של החברה כי השינוי הוא אפשרי.

חזון החברה הוא לתת את המענה הנכון ביותר לניהול משקל תקין כאשר תקין הוא מונח סובייקטיבי אשר עומד לנגד עיניהם של כל עובדי החברה. החברה מחזיקה עשרות מוצרים ופועלת על פיתוח מוצרים חדשים כל העת מתוך מטרה להרכיב לכל פונה את תמהיל המוצרים הנכון ביותר עבורו כך שיוכל להשיג את תוצאותיו.

חברת רז קל פיתחה את שיטת 13 השלבים אשר מטרתה להטמיע הרגלי אכילה נכונים ותזונה מאוזנת תוך השגת המטרה של ניהול משקל תקין.

טיפים לדיאטה

כן כבר שמעתם מיליון פעם שדווקא "לאדם ההוא יש את הפתרון לדיאטה המושלמת". ובכן, אין ממש דבר כזה, הדעות סותרות וכל גוף וכל אדם באזור אחר בעולם דורש דברים אחרים. אין פתרונות קסם. דיאטה טובה היא כזו שמעדיפה שינוי באורח חיים לאורך תקופה מאשר דיאטת בזק. תוספי תזונה טבעיים בלבד שמטרתם לסייע בהליך, מומלצים ומאושרים על ידי משרד הבריאות ויכולים רק לסייע. רז קל – טבעי שזה קל, לכן ריכזנו לכן קצת טיפים לדיאטה נכונה ואיכותית.

טיפים לדיאטה של רז קל – טבעי שזה קל

  1. חשוב לאכול שלוש ארוחות ביום, כולל ארוחת בוקר טובה. דוחות של מרכזי הבריאות והמחקר השונים בעולם מראים כי 80% ממי שירד במשקל והצליח לשמור עליו, אוכל ארוחת בוקר קלה בכל יום, הכוללת פירות ודגנים. חשוב כמובן שזה יהיה דגנים מלאים, ופירות אמיתיים וטריים, ולא איזה ממתק מסוכר באריזה של קורנפלקס.
  2. אין מזונות נכונים ולא נכונים. תאכלו מה שאתם רוצים, אבל מעט. זה לא אומר שצריכים לאכול המבורגר וצ'יפס כל יום. חשוב לאכול ארוחות מזינות עם סלט גדול, דגנים וקטניות מלאים, חלבונים איכותיים במידה, אוכל לא תעשייתי, להוריד כמות מלח וסוכר ולשתות הרבה מים. אם בא לכם קוביית שוקולד פעם בשבוע, מותר. יש הבדל בין חבילת שוקולד לקובייה.
  3. פעילות גופנית חשובה מאד לדיאטה. חשוב לעשות כל יום לפחות חצי שעה. אפשר יום אחד הליכה לסידורים, יום אחד ריצה בפארק, יום אחד אופניים ויום אחד עבודה בגינה או שחייה. לא חייבים חדר כושר.
  4. חשוב לאכול אוכל עם ערך קלורי נמוך, והרבה ממנו. כלומר יותר סלט, פחות צ'יפס. הדוחות שהזכרנו מדברים על ההצלחה של התפיסה הזאת בשמירה על המשקל לאורך שנים.
  5. תשקלו את עצמכם, זה נותן פרופורציות, מוטיבציה וזורק את השדים לפח.
  6. אחד טיפים לדיאטה החשובים ביותר – אל תפתחו שולחן. כלומר מותר לאכול מה שרוצים, אבל מעט. תתרכזו בכמה פריטים שבחרתם לארוחה וזהו, בלי שולחן טעימות – זה מעלה במשקל לצערנו.
  7. שמן קנולה, שמן זית או שמן אומגה 3 עדיפים על שומן טראנס מסחרי כמו שומן צמחי תעשייתי.
  8. הוסיפו לתזונה שלכם את התוספים שלנו שמסייעים בתהליך!