חברת "רז קל" הוקמה בשנת 2000 מתוך מטרה לאמץ אורח חיים בריא וניהול משקל תקין. במהלך השנים שרתה החברה עשרות אלפי לקוחות אשר עברו שינוי והפכו לעדים של החברה כי השינוי הוא אפשרי.

חזון החברה הוא לתת את המענה הנכון ביותר לניהול משקל תקין כאשר תקין הוא מונח סובייקטיבי אשר עומד לנגד עיניהם של כל עובדי החברה. החברה מחזיקה עשרות מוצרים ופועלת על פיתוח מוצרים חדשים כל העת מתוך מטרה להרכיב לכל פונה את תמהיל המוצרים הנכון ביותר עבורו כך שיוכל להשיג את תוצאותיו.

חברת רז קל פיתחה את שיטת 13 השלבים אשר מטרתה להטמיע הרגלי אכילה נכונים ותזונה מאוזנת תוך השגת המטרה של ניהול משקל תקין.

אם המטרה שלכם היא להוריד במשקל ולשנות את החיים שלכם כדי להיות בריאים יותר, הגעתם למקום הנכון. כושר גופני הוא חלק חשוב מאד באורח חיים בריא, ולכן אם אתם לקראת דיאטה ושינוי בחיים, ספורט יהיה חלק חשוב מזה. מכיוון שמי שלא עסק בספורט כל החיים, כנראה שיש לו "אישיו" עם זה, חשוב לעשות זאת נכון ולא לסבול, כדי שאחרי שהמאמץ ייגמר, זה גם יהיה כיף ויהיה משהו שאפשר לעשות לאורך זמן. אנחנו בחברת רז קל מאמינים בשינוי מקיף: אוכל, תוספים, ספורט. אנחנו כאן בעבורכם.

טיפים לשיפור כושר גופני בצורה נכונה – מתעמלים מתחילים

  • היו סבלניים כלפי הגוף שלכם, במיוחד אם בחיים לא עשיתם ספורט. חשוב מאד להבין באמצעות רופא מה המגבלות שלכם, וללכת איתן. אל תנסו לדחוף ישר להכי חזק, כי אתם עלולים להיפצע – מקריעת שריר ועד קילה, נזקים בגב ומה לא. חשוב שזה יהיה בר קיימא וימשך לאורך זמן וזו לא תחרות.
  • השקיעו בנעליים טובות כי כל המשקל של הגוף שלכם, תמיד וגם באימון, נמצא על כפות הרגליים. חשוב מאד לקנות נעליים טובות, וזה הדבר הכי יקר שתוציאו עליו כסף לקראת האימונים שלכם.
  • מה עושה לכם כיף? צפייה בסדרה שאתם אוהבים תוך כדי ריצה? אולי מוסיקה? חשוב לשלב בפעילות זו משהו חיובי שייצר בעבורכם התניה ל"כיף".
  • אפשר למצוא בגדי אימון זולים, אין חובה לקרוע את הכיס. אבל, חשוב להתלבש על פי צרכי הגוף שלכם, הגודל וההיקף שלו, שיהיה לכם נוח. חשוב שאם אתם מזיעים הרבה שתהיה לכם חולצה מחוררת, גם אם זולה, למשל.
  • אל תתאמנו יותר מדי. כואב לכם? תפסיקו. מותר גם לקחת הפסקה, ורצוי לרווח את האימונים באינטרוולים של 1-2 ימים בין לבין. זה לא עינוי!
  • חשוב לבחור חדר כושר איכותי, עם אנשים נחמדים. לא באים לכם טוב? חפשו מקום אחר. בנוסף, חוגים בחדר הכושר מסייעים מאז להרזיה וכושר גופני: יוגה, פילאטיס, שחייה.
  • חשוב לאכול משהו קטן לפני האימון, לשתות תוך כדי ולאכול מיד אחרי. אסור להגיע למצב שהולכים לאימון רעבים או עייפים מדי.

בנוסף, תוספי תזונה לאימון שלנו, רז קל – טבעי שזה קל, מסייעים בהתמדה בכושר גופני!