חברת "רז קל" הוקמה בשנת 2000 מתוך מטרה לאמץ אורח חיים בריא וניהול משקל תקין. במהלך השנים שרתה החברה עשרות אלפי לקוחות אשר עברו שינוי והפכו לעדים של החברה כי השינוי הוא אפשרי.

חזון החברה הוא לתת את המענה הנכון ביותר לניהול משקל תקין כאשר תקין הוא מונח סובייקטיבי אשר עומד לנגד עיניהם של כל עובדי החברה. החברה מחזיקה עשרות מוצרים ופועלת על פיתוח מוצרים חדשים כל העת מתוך מטרה להרכיב לכל פונה את תמהיל המוצרים הנכון ביותר עבורו כך שיוכל להשיג את תוצאותיו.

חברת רז קל פיתחה את שיטת 13 השלבים אשר מטרתה להטמיע הרגלי אכילה נכונים ותזונה מאוזנת תוך השגת המטרה של ניהול משקל תקין.

חברתנו רז קל מתמחה כבר עשרים שנה בסיוע לאנשים שרוצים סיוע בשינוי באורח החיים שלהם. במילים אחרות, מי שרוצה לעשות דיאטה איכותית, שמחזיקה זמן רב ואיננה עינוי ורעב, מי שרוצה להיכנס לכושר ולשמור על אורח חיים בריא, מוצרים להרזיה מקוריים שפותחו על ידינו הם בדיוק מה שאתם צריכים. רז קל – טבעי שזה קל!

איזה מוצרים להרזיה יש לנו

החברה שלנו פיתחה מוצרים שקיבלו שם בארץ ובעולם, ונמכרים לאלפי לקוחות מרוצים בכל רגע נתון. המוצרים טבעיים ב-100%, רקוחים על פי תורות המזרח, באיכות גבוהה וברמה הכי טובה שיכולה לסייע לכם לרזות.

  • פורמולת רז קל – מוצר הדגל שלנו שעשוי להאיץ חילוף חומרים, לסייע לבעיות גזים, מאזן כולסטרול, מעלה תחושת שובע ושמחה, לחזק את הגוף, מאזן רמת סוכר ועוד.
  • קל פייבר דייט – מוצר שמסייע לרמות שובע ואיזון תאבון, עשוי לסייע לאיזון כולסטרול וסוכר בדם, ומתאים לנשים בהריון ונשים מניקות.
  • קונג'אק – מוצר שעשוי לסייע ליצירת תחושת שובע, ניקוי רעלים, ניקוי כבד שומני ועוד.
  • פלטיניום – מוצר שעשוי לסייע לשרוף שומנים, להוריד חשק למתוק, איזון רמות סוכר וכולסטרול, ולשפר פעולת קיבה ומעיים.
  • כורכום – מוצר העשוי לסייע בתחושת שובע, שיפור מצב רוח ואנרגיה חיובית, הורדת סטרס ועוד.
  • הודיה פרימיום – מוצר המבוסס על צמח ההודיה הגדל באפריקה, ומסייע בהורדת תחושת הרעב.
  • גולד פורטה – מוצר העשוי לסייע להורדה במשקל, תחושת שובע, חילוף חומרים, רמת סוכרים וכולסטרול בדם ועוד.
  • גולד נייט – מוצר שמיועד להשלמה בלילה לקראת השינה, ועשוי לסייע בשיכוך גזים, מסייע למערכת העיכול, מסייע בהרגעה, הורדת שומן וכולסטרול, רמת סוכר ולחץ דם.
  • טוקסי – מוצר העשוי לנקות רעלים, על פי התורה הסינית, ומתמקד בתפקודי הכבד ומערכת החיסון. הוא עשוי לסייע במיגרנות, אלרגיות ורגישות למזון, הורומונים וחילוף חומרים איטי. בנוסף, הוא עשוי לווסת רמות גלוקוז בדם, מסייע בספיגת מזון, וגם לסייע שיפור הפרשת מיץ מרה, PMS, סילוק רעלים והורדת תחושת כעס וקנאה.

אז אם גמלה בראשכם ההחלטה להתמקד באורח חיים בריא, שינוי תזונה ועוד, תנו לנו בחברת רז קל לעזור לכם עם המוצרים האיכותיים והמדויקים שלנו.