חברת "רז קל" הוקמה בשנת 2000 מתוך מטרה לאמץ אורח חיים בריא וניהול משקל תקין. במהלך השנים שרתה החברה עשרות אלפי לקוחות אשר עברו שינוי והפכו לעדים של החברה כי השינוי הוא אפשרי.

חזון החברה הוא לתת את המענה הנכון ביותר לניהול משקל תקין כאשר תקין הוא מונח סובייקטיבי אשר עומד לנגד עיניהם של כל עובדי החברה. החברה מחזיקה עשרות מוצרים ופועלת על פיתוח מוצרים חדשים כל העת מתוך מטרה להרכיב לכל פונה את תמהיל המוצרים הנכון ביותר עבורו כך שיוכל להשיג את תוצאותיו.

חברת רז קל פיתחה את שיטת 13 השלבים אשר מטרתה להטמיע הרגלי אכילה נכונים ותזונה מאוזנת תוך השגת המטרה של ניהול משקל תקין.

כידוע כשאנחנו עושים דיאטה משמעותית, כזו שמשנה את הגוף שלנו בצורה ניכרת לעין, יש הרבה מאד תופעות לוואי של הגוף עד שהוא מסתגל לצורה ולגודל החדשים. ההיקפים יורדים, העור נשאר תלוי, ויש צלוליטיס וסימני מתיחה. זה אולי לא נעים, אבל כל זה לא אמור להרפות את ידיכם מלקחת את החיים שלכם ברצינות, ולהתייחס אליהם ואל עצמכם בכבוד הראוי לכם.

מדוע דווקא איתנו ומה אנחנו יכולים להציע לכם

חברת רז קל הוקמה לפני כעשרים שנה, חרטה על דגלה דיאטה איכותית וטבעית לכל מי שרוצה לאמץ אורח חיים בריא. יש לנו רפרטואר של מוצרים מעולים, טבעיים ב-100% שמורכבים מפורמולות סודיות מבוססות צמחים מכל העולם, על בסיס תפיסה רפואית מזרחית. המוצרים שלנו מסייעים לאלפי אנשים בכל שנה לרדת במשקל, בממוצע 13 קילוגרם לאדם! רז קל – טבעי שזה קל.

איזה מוצרים משלימים להרזיה יש לנו להציע לכם

כאמור מוצרים משלימים להרזיה מתאימים לא רק לתהליך של השלת המשקל, אלא להתמודדות מעבר, מסביב, עם כל הדברים האחרים, הקטנים אבל החשובים מאד, כמו מצב העור. בין המוצרים הפופולאריים שתוכלו למצוא אצלנו באתר:

  • ג'ל צלוליטיס רז קל: מורכב משמנים, ויטמינים, מלח ים, קמומיל וקרם לחות טבעי ב-100%. אין הפתעות, אין חומרים משמרים, אין כימיקלים. מוצר זה מסייע לאיזון רמות המינרלים, שיפור פירוק פסולת מתאי העור, בהענקת מראה עור מוצק ובריא, מיצוק העור והעלמת סימני מתיחה שכל כך נפוצים בקרב אנשים שיורדים במשקל.
  • סבון רז קל מסג‘ אנטי צלוליטיס – גם הוא כמו קודמו מסייע במיצוק העור, סילוק מים, איזון בזרימת דם ושיפור צלוליטיס ומראה העור.
  • שמן ארגן המגיע אלינו ישירות ממרוקו, הוא מוצר מעולה וטבעי – הוא מעניק מראה רך לעור, הוא מחזיר לחות, מרכך את השיער, טוב לעור מתוח, שפתיים סדוקות, מטפל באקנה – דבר שהרבה פעמים אנשים עם משקל עודף סובלים ממנו, יובש בכפות הרגליים ועוד.
  • תה ירוק – מעולה לירידה במשקל, ניקוי רעלים, חילוף חומרים, נוגד חמצון נגד סרטן, מסייע בעיכול, מסייע החלמה מרעלים ואלרגיות.

החלטתם להיות בריאים? רז קל – טבעי שזה קל.