חברת "רז קל" הוקמה בשנת 2000 מתוך מטרה לאמץ אורח חיים בריא וניהול משקל תקין. במהלך השנים שרתה החברה עשרות אלפי לקוחות אשר עברו שינוי והפכו לעדים של החברה כי השינוי הוא אפשרי.

חזון החברה הוא לתת את המענה הנכון ביותר לניהול משקל תקין כאשר תקין הוא מונח סובייקטיבי אשר עומד לנגד עיניהם של כל עובדי החברה. החברה מחזיקה עשרות מוצרים ופועלת על פיתוח מוצרים חדשים כל העת מתוך מטרה להרכיב לכל פונה את תמהיל המוצרים הנכון ביותר עבורו כך שיוכל להשיג את תוצאותיו.

חברת רז קל פיתחה את שיטת 13 השלבים אשר מטרתה להטמיע הרגלי אכילה נכונים ותזונה מאוזנת תוך השגת המטרה של ניהול משקל תקין.

כמו בשאר תחומי החיים כך גם בדיאטה, אם אין יעד מוגדר ובהיר, הדרך אליו תהיה מבולבלת ולא וודאית. משקל יעד הוא התוצאה הסופית אותה אתם רוצים להשיג, הוא המשקל שבו תרגישו מרוצים וסמנו כי מטרתכם הושגה.

כאשר תגדירו לעצמם מטרה ברורה, משקל יעד נהיר וברור תוכלו לגזור את השלבים שעליכם לעבור בדרך אליו פירוק לשלבים ויצירת תהליך מובנה מסייעים להתמודד עם הקשיים ועם המשברים שמלווים תהליך של ירידה במשקל.

איזה משקל כדאי לקבוע?

את משקל היעד אליו אתם רוצים להגיע קובעים אתם. המשקל צריך להיות נגזרת של הגובה והמשקל ההתחלתי שלכם ועליו להיות כזה שיביא אתכם ל BMI  תקין. מעבר לכך חשוב לקבוע משקל יעד שאתם מאמינים שהוא בר השגה עבורכם, משקל שתחושו כי הוא דמיוני ולא בר השגה יקשה עליהם להתקדם בתהליך ויפגע במוטיבציה שלכם.

צריכים עזרה?

על מנת לקבוע משקל יעד להרזיה כדאי לפנות לגורם מקצועי, במקרה הזה דיאטנית מוסמכת (או דיאטן:). הדיאטנית תתשאל אתכם ותשקלל מספר פרמטרים לפיהם היא תוכל לסייע לכם להחליט מה משקל היעד הנכון לכם. מעבר לכך גם אחות קופת חולים יכולה לסייע בכך וכן מנחים של קבוצות הרזיה אשר מכירים את אופני החישוב הנכונים בכדי לקבוע משקל ידע מתאים אשר ייקח בחשבון את המשתנים הסובייקטיביים שלכם כמו גובה, מבנה גוף וכדומה.

מחשבון  BMI

אחד הכלים המסייעים לקבוע משקל יעד הוא מחשבון BMI. מחשבון זה משקלל נתוני גובה ומשקל ומחשב את מדד ה BMI שלכם אותו הוא ממקם על סקאלה שמדגימה האם משקלכם תקין או שהנכם במצב של השממה או עודף משקל.

הדיאטה של רז קל

רז קל נוסדה בשנת 2000 ומאז מסייעת החברה למאות אלפי לקוחות להשיל ממשקל גופם את הקילוגרמים העודפים אשר מציקים להם.

חברת רז קל פיתחה סדרת תוספי תזונה המשולבים בשיטת דיאטה ייחודית בת 13 שלבים אשר נבנתה על ידי מומחים בתחום ובכך הביאה לקוחות רבים לירידה במשקל ולהשגת משקל היעד שלהם. בין אם את מעוניינת להשיל רק כמה קילוגרמים בודדים ובין אם מדובר בעשרות קילוגרמים ברז קל יבנו עבורך תכנית מותאמת אישית לאחר תשאול מעמיק אצל אחד ממומחי הדיאטה שלנו וכן ילוו אותם לכל אורך תקופת הדיאטה וכן שנה שלמה לאחר שהגעת למשקל היעד בכדי לסייע לך לשמור על המשקל החדש.