חברת "רז קל" הוקמה בשנת 2000 מתוך מטרה לאמץ אורח חיים בריא וניהול משקל תקין. במהלך השנים שרתה החברה עשרות אלפי לקוחות אשר עברו שינוי והפכו לעדים של החברה כי השינוי הוא אפשרי.

חזון החברה הוא לתת את המענה הנכון ביותר לניהול משקל תקין כאשר תקין הוא מונח סובייקטיבי אשר עומד לנגד עיניהם של כל עובדי החברה. החברה מחזיקה עשרות מוצרים ופועלת על פיתוח מוצרים חדשים כל העת מתוך מטרה להרכיב לכל פונה את תמהיל המוצרים הנכון ביותר עבורו כך שיוכל להשיג את תוצאותיו.

חברת רז קל פיתחה את שיטת 13 השלבים אשר מטרתה להטמיע הרגלי אכילה נכונים ותזונה מאוזנת תוך השגת המטרה של ניהול משקל תקין.

חברת רז קל הוקמה לפני עשרים שנה כדי לסייע לאנשים לאמץ אורח חיים בריא ותחושה טובה יותר של הרמוניה בין גוף ונפש. יש לנו מוצרים רבים, מיד נפרט אותם, כולם באיכות הגבוהה ביותר בארץ, וללא ספק גם בעולם, 100% טבעיים מאושרים על ידי משרד הבריאות וכל הגורמים הרלוונטיים. אם אתם רוצים לאמץ אכילה, דיאטה, אורח חיים בריא – תוספים להרזיה שלנו זה מה שאתם צריכים. רז קל – טבעי שזה קל.

תוספים להרזיה – איזה מוצרים יש לנו

יש אצלנו מגוון רב של תוספים להרזיה שיכולים לסייע לכם להתמודד עם השינוי המשמעותי שאתם עוברים, הגוף צריך להתרגל לספורט, לשינוי התזונתי, ואנחנו כאן כדי להשלים את המהלך עם המוצרים שלנו. כאמור הם 100% טבעיים, מבוססים על תורות המזרח, ומוכחים על ידי אלפי לקוחות מרוצים לאורך השנים כיעילים מאד.

המוצרים שלנו כולם מסייעים להרבה מאד תסמונות שיכולות לצוץ בעת השינוי הרדיקלי שאתם עושים. בין היתר המוצרים שלנו עשויים לסייע ליצירת תחושת שובע, לאיזון הכולסטרול בגוף, באיזון רמות סוכר, ביצירת אנרגיה חיובית לגוף, עשויים לעזור בכל הקשור לגזים ושינה לא טובה בגללם, עשויים לסייע בירידה במשקל, באיזון רמות הכולסטרול והסוכר בדם, בניקוי רעלי הגוף, סיוע בשיפור מצב רוח, בבעיות כבד, בהפחתת הכמיהה למתוק ועוד הרבה בעיות אחרות שמתעוררות עם שינויי תזונה ואורח חיים קיצוניים. מוצר הדגל הוא פורמולת רז קל הבית ולצדו יש מספר מוצרים שמותאמים למקרים ספציפיים, כמו למשל הודייה פרימיום שהפך מפורסם בארה"ב ומבוסס על קקטוסים אפריקניים, וגם מוצרים יעודיים לנטילה לפני השינה, כמו גולד נייט אשר מסייע למערכת העיכול, בשיכוך גזים, בשריפת קלוריות, הורדת שומנים בדם, הרגעה ועוד.

המוצרים שלנו – הטובים בישראל

רז קל מציעה לכם 20 שנה של ניסיון, עם מגוון מוצרים רחב שמחולק למספר חבילות, תלוי במטרת הדיאטה, אורכה וסוגה. אפשר לקנות ערכות של חודש עד שישה חודשים, עם מטרה להשיל בין 5 ל-30 קילוגרם בסוף התהליך. היועצים שלנו ישמחו להתאים לכם את המוצר המושלם ביותר בעבורכם, עם כל האהבה והניסיון.