חברת "רז קל" הוקמה בשנת 2000 מתוך מטרה לאמץ אורח חיים בריא וניהול משקל תקין. במהלך השנים שרתה החברה עשרות אלפי לקוחות אשר עברו שינוי והפכו לעדים של החברה כי השינוי הוא אפשרי.

חזון החברה הוא לתת את המענה הנכון ביותר לניהול משקל תקין כאשר תקין הוא מונח סובייקטיבי אשר עומד לנגד עיניהם של כל עובדי החברה. החברה מחזיקה עשרות מוצרים ופועלת על פיתוח מוצרים חדשים כל העת מתוך מטרה להרכיב לכל פונה את תמהיל המוצרים הנכון ביותר עבורו כך שיוכל להשיג את תוצאותיו.

חברת רז קל פיתחה את שיטת 13 השלבים אשר מטרתה להטמיע הרגלי אכילה נכונים ותזונה מאוזנת תוך השגת המטרה של ניהול משקל תקין.

לספור קלוריות זו לא המשימה הכי כיפית ומלבבת שיש. עדיף פשוט לאכול הכול, אבל מעט. פשוט לחשוב על מה נכנס לפה, מתי ולמה. הרבה יותר פשוט. להתחיל לחשב ולעשות מתמטיקה בשולחן זה לא נחמד, זה הורס את הכיף. אחרי הכול תזונה נכונה היא לא עונש, ואוכל הוא אחת מתענוגות החיים. גם חשוב לזכור שאוכל הוא דבר יחסי וגם תזונה נכונה צריכה להיות מותאמת אישית, כל אחד לגילו, מצבו הבריאותי, סוג הגוף ועוד.

תזונה נכונה – טיפים של רז קל – טבעי שזה קל

תזונה נכונה היא תפריט מעוגל ומאוזן שיש בו את כל אבות המזון. כלומר, דגנים, קטניות ופחמימות מלאות, ירקות ופירות טריים ואורגניים, מוצרי חלב דלי שומן, מוצרי בשר אורגניים, דגים טריים ולא מופשרים, להימנע כמה שיותר מאוכל מטוגן, משקאות ממותקים ומזון מעובד ותעשייתי. אם תאכלו כל יום סלט, 1-2 פירות טריים, כל יום כמות חלבון טרייה קטנה ושונה, תשתו הרבה מים ותימנעו מלאכול אוכל זבל, זו תזונה נכונה.

איך עומדים בכללי תזונה נכונה

  1. קודם כל, מקפידים על אכילת מזונות מלאים, כלומר אורז מלא, פסטה מלאה ועוד. הם מסייעים לתחושת השובע, יש בהם יותר סיבים והם מזינים יותר.
  2. לא אוכלים אוכל זבל, כלומר מזון מהיר עתיר שומן ומלח. אם הייתם יודעים כמה סוכר יש בקטשופ או ב"מיץ פירות" לא טבעי, הייתם זורקים זאת לפח מיד.
  3. מקפידים על שלוש ארוחות בלבד, שהאחרונה מסתיימת יחסית מוקדם בערב, ועל קפה ונשנוש קל אחרי הצהריים. תאכלו מסודר, כך לא תהיו רעבים ולא תקבלו החלטות לא נכונות.

תזונה נכונה של רז קל – טבעי שזה קל

דרך טובה להשלים את תהליך ההסתגלות של החודשים הראשונים הם באמצעות תוספי התזונה הטבעיים שלנו, שמסייעים להרזיה על פי שיטות מהמזרח הרחוק. אנחנו מציעים סיוע לתהליך תזונה נכונה, מעקב וליווי כדי שתצליחו עם הדיאטה שלכם.  המוצרים שלנו בטוחים, בדוקים ויעילים, ויש לנו 500 אלף אנשים שעושים בהם שימוש ומרוצים מאד מהתוצאות. תחושת השובע עולה, התזונה נכונה יותר, ואתם בריאים ורזים יותר, בלי לוותר על אף מזון!