אתר תדמית לעסק, יתרונות ויתרונות

במידה והנכם בעלי עסק הפועל בישראל בוודאי נתקלתם פעם אחת לפחות במונח "אתר תדמית". על אף שכיחותו של מונח זה בשיח העסקי העוסק בחיבור בין רשת האינטרנט לשיווק, כדאי אולי להקדיש רגע אחד או שניים על מנת לרדת לעומק העניין ולספק לכם מענה לסוגיות: מה מבדיל בין אתר תדמית לאתר מסוג אחר? מהו תפקידו של אתר תדמית בפעילות של עסק? להלן התשובות לשאלות שצוינו לעיל.

אתר תדמית, מיתוג העסק באינטרנט

רשת האינטרנט מכילה כיום מגוון רחב של אתרים ופלטפורמות טכנולוגיות, כמה קטגוריות מתבלטות בתוך מגוון זה: אתרי תוכן המציעים תוכן חדשות או בידור בטקסט ובוידאו, אתרי סחר אלקטרוני המציעים אפשרות לרכוש מוצרים ישירות בשת האינטרנט, רשתות חברתיות, המציעות דרכים שונות ומשונות לקיום דיאלוג בין בני אדם וכן אתרי תדמית לעסקים ולארגונים. תפקידם המרכזי של אתרי תדמית, כפי שנרמז משמם, הוא להציג לגולשי האינטרנט עדות של עסק מסוים אודות עצמו, התחום בו הוא פועל, האפשרויות אותו הוא מציע לצרכנים, מידע שימושי ליצירת קשר או ביצוע רכישה וכן הלאה. כאשר הקונספט מיושם כהלכה, אתר תדמית לעסק יעניק לצרכן תשובות מלאות ומדויקות לכל השאלות אשר עולות במוחו וכן מידע שיווקי אחר אשר עשוי להיות רלוונטי לו, כל זאת בניסוח ובאופן הצגה, אשר יניע את הצרכן לבצע את הפעילות הרצויה לבעל העסק: ביקור בחנות, ביצוע רכישה, שליחת מייל לקבלת מידע נוסף וכן הלאה.

אתר תדמית, מדוע הוא נדרש?

על מנת לקבל את התשובה הברורה ביותר לשאלה המוצגת בכותרת, בצעו בדיקה מהירה לגבי עצמכם- כאשר אתם מחפשים מידע כלשהו, בכל נושא שהוא, כמה פעמים אתם עושים זאת באמצעות חיפוש באינטרנט? לא יהיה זה מוגזם לומר כי כיום רשת האינטרנט היא מקור המידע המרכזי ביותר עבור בני אדם ברחבי העולם ואזרחי ישראל אינם נבדלים בכך. רבים מאותם חיפושי מידע נוגעים לפעילות צרכנית: היכן ניתן לרכוש מוצר מסוים? איזו חברה מייצרת מוצר אחר? באילו שעות פתוחה החנות בשכונה? על מנת לקבל תשובות לשאלות צרכניות אלו ואחרות, פונים רוב בני האדם כיום לרשת האינטרנט. אתר תדמית אם כן הוא האמצעי הטוב והיעיל ביותר עבור בעל עסק להגיע לצרכנים פוטנציאלים או קיימים, לספק להם את המידע לו הם זקוקים ובמקביל לשווק להם את המוצר או השירות שהעסק מספק.

עוד מאמרים בנושא

בני פרץ

בניית דף נחיתה

דפי נחיתה הידועים גם בשם המקצועי כ- MINI SITE, הם למעשה דפי אינטרנט ממוקדים היכולים לשמש אתכם לכל פעילות מקוונת כזו או אחרת במרחבי הרשת.

קרא עוד »
בני פרץ

בניית אתר וורדפרס סחר WooCommerce

הליכי עיצוב ובנייה של אתרי וורדפרס מיועדים לכל סוגי האתרים, לרבות, אתרי סחר היכולים לשמש אתכם למטרות מכירה של שירותים ומוצרים שונים ברשת האינטרנט.

קרא עוד »
בני פרץ

יתרונות אתר וורדפרס

בניית אתר וורדפרס WORDPRESS היא מערכת קוד פתוח המשמשת למטרות עיצוב ובנייה של כל סוגי האתרים. מערכת זו, מאפשרת לבעלי האתרים העושים בה שימוש, ליהנות

קרא עוד »
בני פרץ

בניית אתרי וורדפרס

עיצוב ובנייה של אתרי אינטרנט באמצעות מערכת ה-WORDPRESS, הינו תהליך עבודה מקצועי המאפשר לבעלי האתר ליהנות ממגוון רחב של יתרונות מרכזיים.

קרא עוד »
בני פרץ

למה אתר וורדפרס?

WORDPRESS (וורדפרס) היא מערכת קוד פתוח המיועדת למטרות עיצוב ובנייה של אתרי אינטרנט מכל סוג, לרבות, אתרי תדמית ואתרי מסחר מקוון.

קרא עוד »

התקדמו לאתר וורדפרס

אתר תדמית 3000₪ בלבד!

דילוג לתוכן