בניית אתר תדמית וורדפרס

בניית אתר תדמית וורדפרס

אתר תדמית הוא אחד הכלים האפקטיביים ביותר למיתוג העסק – כל עסק, קטן או גדול, בכל תחום פעילות. בהתאם בניית אתרי תדמית היא שירות בעל ערך רב, ובפרט כשהוא מבוצע על-ידי מומחים מנוסים בתחום.

חשוב להדגיש כי במסגרת הקמת אתר מסוג זה, חובה להקדיש תשומת לב גם לתוכן וגם למראה, ועוד סוגיה רלוונטית היא בניית האתר כך שאפשר יהיה לקדם אותו בגוגל ביעילות.

המטרה: מיתוג מרשים והעברת מסרים מדויקת

בניית אתר תדמית איכותי באמת מבוססת על הכלל "סוף מעשה במחשבה תחילה". כדאי קודם כל להבין מהן האיכויות הייחודיות של העסק, במה הוא נבדל מהמתחרים שלו, מהם הערכים שמנחים אותו ומהי התועלת שהוא מעניק לכל מי שקונה ממנו מוצרים או שירותים.

על בסיס המידע הנ"ל, כולל אפיון של קהל היעד, יתוכנן האתר עצמו – כך שהוא יעביר בכל האמצעים האפשריים את המסרים הנכונים באופן היעיל ביותר.

מה כוללים אתרי תדמית?

במרבית המקרים אתר תדמית כולל את המרכיבים הבאים:

  • דף הבית – עמוד שמציג את העסק ובפרט את התועלת שהוא מסוגל לספק לקהל היעד. בעמוד זה ניתן (וגם כדאי) להשתמש בסרט תדמית, בגלריית תמונות מתחלפות ובאופן כללי חשוב להקפיד על עיצוב ייחודי ומרהיב.
  • אודות – עמוד שמכיל מידע אודות העסק עצמו, האנשים שמנהלים אותו, הרקע שלהם, החיבור שלהם לתחום הפעילות, ועוד.
  • עמודי שירותים – עמודים שבהם מפורטים השירותים שמספק העסק.
  • בלוג – דרך נוחה להעשיר את האתר בשלל תכנים: מידע חדשותי בתחום הפעילות של העסק, מחקרים מעניינים, מדריכים עם טיפים יקרי ערך, פוסטים בשלל נושאים (כשכמובן נדרשת זיקה כלשהי לתחום או השקה אליו) ועוד.
  • אלמנטים נוספים – למשל חלון שבו נגללות חדשות שונות הקשורות לעסק (מבצעים, מוצרים חדשים וכו'), טופס צור קשר, פוטר (החלק התחתון בכל עמוד באתר, שניתן לנצל אותו למטרות שונות), ועוד.

חוויית משתמש מיטבית ואופטימיזציה טכנית מלאה

כל עמוד באתר חייב לייצר חוויית משתמש חיובית במיוחד, כך שהתדמית של העסק תהיה גם כן חיובית במיוחד. תוכן בעל ערך אמיתי שעבר הגהה קפדנית, בחירה מושכלת של פונטים וגוונים, תשומת לב לעימוד (המיקום המדויק של כל מרכיב בכל דף), תמונות מעניינות וניווט פשוט הם הבסיס ההכרחי.

כמו כן כוללת בניית אתר תדמית התייחסות מקיפה לפן הטכני – כדי שהאתר ייטען תוך זמן קצר, ייראה מעולה בכל סוגי המסכים, לא יהיו בו באגים וכאמור גם הגולשים וגם גוגל יעריכו אותו מאוד.

עוד מאמרים בנושא

בניית דפי נחיתה בוורדפרס
בני פרץ

בניית דפי נחיתה בוורדפרס

דף נחיתה חד וממוקד הוא כלי שיווקי אפקטיבי להפליא. וורדפרס, מערכת ניהול התוכן הפופולרית ביותר באופן כללי, היא הפלטפורמה המתאימה ביותר ליצירת דפי נחיתה שכאלה

קרא עוד »
וורדפרס
בני פרץ

אתר וורדפרס – יתרונות

השאלה למה אתר וורדפרס נשאלת לעתים קרובות, וזאת משום שגם גם מי שאינו מומחה לבניית אתרים שמע על הפלטפורמה הפופולרית.

קרא עוד »
בניית אתר תדמית וורדפרס
בני פרץ

בניית אתר תדמית וורדפרס

אתר תדמית הוא אחד הכלים האפקטיביים ביותר למיתוג העסק – כל עסק, קטן או גדול, בכל תחום פעילות. בהתאם בניית אתרי תדמית היא שירות בעל

קרא עוד »
בניית אתרי וורדפרס
בני פרץ

בניית אתר מסחר אי-קומרס

בניית אתר מסחר אי-קומרס בעידן שבו היקפי הקניות באינטרנט נמצאים במגמת עלייה משמעותית, ובענפים מסוימים אפילו דרמטית, אתר מסחר (E-Commerce) הוא נכס של ממש לכל

קרא עוד »

התקדמו לאתר וורדפרס

אתר תדמית 3000₪ בלבד!

דילוג לתוכן