כיצד בניית אתר סחר יכולה להעלות מכירות של עסק?

כיצד בניית אתר סחר יכולה להעלות מכירות של עסק?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

קניות און ליין הן כיום דרך שכיחה ביותר לביצוע רכישות בקרב ישראלים, המבינים את הנוחות שבקנייה שאיננה דורשת יציאה מן הבית.

בשל כך, בשנים האחרונות בניית אתר סחר הפכה לנפוצה ונדרשת יותר ויותר, עד שאתרים המאפשרים רכישות מקוונות הפכו לחלק בלתי נפרד מתהליך ההקמה והצמיחה של עסקים חדשים. במקביל לכך, גם עסקים וותיקים רבים החלו לראות את היתרונות הרבים של הקמת אתרים שיש בהם חנות וירטואלית.

לאילו עסקים תתאים בניית אתר סחר?

לאחר כמה שנים שבמהלכן הפכו הקניות המקוונות לפופולריות מאוד, ניתן להגיד בבטחה שאין עסק שאיננו מתאים, לפחות “על הנייר”, להקמת חנות אינטרנט. בניית אתר סחר יכולה להביא לקידום מכירות אדיר עבור העסק, תוך שהיא יוצרת נוכחות דיגיטלית משמעותית ומבססת את העסק כ”שם דבר” בתחומו. המשמעות היא, שהן החנויות הדיגיטליות של עסקים קטנים כמו מאפיות ביתיות או חנות לחומרי יצירה והן של ארגונים גדולים כמו חברות סלולריות או רשת סופרמרקטים, יכולות להופיע שתיהן במרחבי הרשת ולהצליח באותה המידה. הפוטנציאל של אתר שיש בו חנות מקוונת להצליח ולייצר תנועת גולשים רבה שהולכת וגדלה, תלויה בעיקר במחקר המקדים שבעליו דואג לבצע ולאחר מכן גם בקידום של האתר ברשת, כאשר הוא עולה לאוויר ומתחיל לעבוד.

למה כדאי להכיר גם אתרים של מתחרים עסקיים?

כחלק מן המחקר הראשוני, המתבצע טרם התחלת התהליך של בניית אתר סחר, חשוב להבין “מול מי משחקים”. בענף עסקי שיש בו מתחרים רבים, למשל ענף האופנה – מומלץ מאוד להכיר את השחקנים האחרים ולהבין מהם המאפיינים העיקריים של האתרים שלהם. הרצון הוא לייצר אתר סחר ש”מדבר באותה השפה”, מחד, אך מצד שני גם יודע להציג נבדלות וייחוד אשר יגרמו ללקוחות הפוטנציאליים לבחור דווקא בו, על פני האחרים.

מהו השלב הבא או כיצד מקדמים אתרי סחר?

במקביל לבנייה ועיצוב האתר, הכנסת תוכן איכותי לתוכו וביצוע הבדיקות הטכניות הנדרשות, חשוב לבנות תכנית לשיווק ופרסום עבור האתר. המטרה של הליך זה היא, שלאחר שיעלה לאוויר – האתר יקבל חשיפה מרבית ויוכל להוביל כמה שיותר גולשים להוציא את הארנק מהכיס ולשלם.

עוד מאמרים בנושא

בניית אתרים
בני פרץ

בניית דף נחיתה

דפי נחיתה הידועים גם בשם המקצועי כ- MINI SITE, הם למעשה דפי אינטרנט ממוקדים היכולים לשמש אתכם לכל פעילות מקוונת כזו או אחרת במרחבי הרשת.

קרא עוד »
בניית אתרים
בני פרץ

בניית אתר וורדפרס סחר WooCommerce

הליכי עיצוב ובנייה של אתרי וורדפרס מיועדים לכל סוגי האתרים, לרבות, אתרי סחר היכולים לשמש אתכם למטרות מכירה של שירותים ומוצרים שונים ברשת האינטרנט.

קרא עוד »
בניית אתרים
בני פרץ

יתרונות אתר וורדפרס

בניית אתר וורדפרס WORDPRESS היא מערכת קוד פתוח המשמשת למטרות עיצוב ובנייה של כל סוגי האתרים. מערכת זו, מאפשרת לבעלי האתרים העושים בה שימוש, ליהנות

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
WhatsApp chat

התקדמו לאתר וורדפרס

אתר תדמית 3000₪ בלבד!

קבלו הצעת מחיר משתלמת דילוג לתוכן