בניית אתר תדמית וורדפרס

בניית אתר תדמית וורדפרס

אתר תדמית הוא אחד הכלים האפקטיביים ביותר למיתוג העסק – כל עסק, קטן או גדול, בכל תחום פעילות. בהתאם בניית אתרי תדמית היא שירות בעל ערך רב, ובפרט כשהוא מבוצע על-ידי מומחים מנוסים בתחום.

חשוב להדגיש כי במסגרת הקמת אתר מסוג זה, חובה להקדיש תשומת לב גם לתוכן וגם למראה, ועוד סוגיה רלוונטית היא בניית האתר כך שאפשר יהיה לקדם אותו בגוגל ביעילות.

המטרה: מיתוג מרשים והעברת מסרים מדויקת

בניית אתר תדמית איכותי באמת מבוססת על הכלל "סוף מעשה במחשבה תחילה". כדאי קודם כל להבין מהן האיכויות הייחודיות של העסק, במה הוא נבדל מהמתחרים שלו, מהם הערכים שמנחים אותו ומהי התועלת שהוא מעניק לכל מי שקונה ממנו מוצרים או שירותים.

על בסיס המידע הנ"ל, כולל אפיון של קהל היעד, יתוכנן האתר עצמו – כך שהוא יעביר בכל האמצעים האפשריים את המסרים הנכונים באופן היעיל ביותר.

מה כוללים אתרי תדמית?

במרבית המקרים אתר תדמית כולל את המרכיבים הבאים:

  • דף הבית – עמוד שמציג את העסק ובפרט את התועלת שהוא מסוגל לספק לקהל היעד. בעמוד זה ניתן (וגם כדאי) להשתמש בסרט תדמית, בגלריית תמונות מתחלפות ובאופן כללי חשוב להקפיד על עיצוב ייחודי ומרהיב.
  • אודות – עמוד שמכיל מידע אודות העסק עצמו, האנשים שמנהלים אותו, הרקע שלהם, החיבור שלהם לתחום הפעילות, ועוד.
  • עמודי שירותים – עמודים שבהם מפורטים השירותים שמספק העסק.
  • בלוג – דרך נוחה להעשיר את האתר בשלל תכנים: מידע חדשותי בתחום הפעילות של העסק, מחקרים מעניינים, מדריכים עם טיפים יקרי ערך, פוסטים בשלל נושאים (כשכמובן נדרשת זיקה כלשהי לתחום או השקה אליו) ועוד.
  • אלמנטים נוספים – למשל חלון שבו נגללות חדשות שונות הקשורות לעסק (מבצעים, מוצרים חדשים וכו'), טופס צור קשר, פוטר (החלק התחתון בכל עמוד באתר, שניתן לנצל אותו למטרות שונות), ועוד.

חוויית משתמש מיטבית ואופטימיזציה טכנית מלאה

כל עמוד באתר חייב לייצר חוויית משתמש חיובית במיוחד, כך שהתדמית של העסק תהיה גם כן חיובית במיוחד. תוכן בעל ערך אמיתי שעבר הגהה קפדנית, בחירה מושכלת של פונטים וגוונים, תשומת לב לעימוד (המיקום המדויק של כל מרכיב בכל דף), תמונות מעניינות וניווט פשוט הם הבסיס ההכרחי.

כמו כן כוללת בניית אתר תדמית התייחסות מקיפה לפן הטכני – כדי שהאתר ייטען תוך זמן קצר, ייראה מעולה בכל סוגי המסכים, לא יהיו בו באגים וכאמור גם הגולשים וגם גוגל יעריכו אותו מאוד.

עוד מאמרים בנושא

בני פרץ

בניית דף נחיתה

דפי נחיתה הידועים גם בשם המקצועי כ- MINI SITE, הם למעשה דפי אינטרנט ממוקדים היכולים לשמש אתכם לכל פעילות מקוונת כזו או אחרת במרחבי הרשת.

קרא עוד »
בני פרץ

בניית אתר וורדפרס סחר WooCommerce

הליכי עיצוב ובנייה של אתרי וורדפרס מיועדים לכל סוגי האתרים, לרבות, אתרי סחר היכולים לשמש אתכם למטרות מכירה של שירותים ומוצרים שונים ברשת האינטרנט.

קרא עוד »
בני פרץ

יתרונות אתר וורדפרס

בניית אתר וורדפרס WORDPRESS היא מערכת קוד פתוח המשמשת למטרות עיצוב ובנייה של כל סוגי האתרים. מערכת זו, מאפשרת לבעלי האתרים העושים בה שימוש, ליהנות

קרא עוד »
בני פרץ

בניית אתרי וורדפרס

עיצוב ובנייה של אתרי אינטרנט באמצעות מערכת ה-WORDPRESS, הינו תהליך עבודה מקצועי המאפשר לבעלי האתר ליהנות ממגוון רחב של יתרונות מרכזיים.

קרא עוד »
בני פרץ

למה אתר וורדפרס?

WORDPRESS (וורדפרס) היא מערכת קוד פתוח המיועדת למטרות עיצוב ובנייה של אתרי אינטרנט מכל סוג, לרבות, אתרי תדמית ואתרי מסחר מקוון.

קרא עוד »

התקדמו לאתר וורדפרס

אתר תדמית 3000₪ בלבד!

דילוג לתוכן