בניית אתר לעסק לא חייב להיות עסק יקר

בחינת תעשיית הטכנולוגיה בשנים האחרונות מעלה כי קצב השינויים והעדכונים בחזית זו הינו מהיר ודינמי, בהקשר זה גם תחום בניית אתרי אינטרנט אינו יוצא מן הכלל.

בהתאם לאמור לעיל הרינו להצביע על אחת המגמות המסקנות והמעניינות בתחום בניית האתרים והיא – פיתוחן של פלטפורמות טכנולוגיות המאפשרות גם למשתמשים אשר אינם בעלי ידע טכנולוגי מתקדם להקים אתר אינטרנט מקצועי, מעוצב ואיכותי ולעשות כן בעלות פחותה במידה ניכרת מן הרף שהיה מקובל בעבר.

הקמת אתר, מבעלי מקצוע למערכת מקצועית

עד לא מכבר הפרקטיקה המקובלת להקמת אתר אינטרנט בסטנדרט מקצועי, הצריכה את קיבוצם של מספר של בעלי מקצוע מיומנים לכלל צוות עבודה מתואם. מספרם והתמחותם של בעלי המקצוע נבנה כמובן ממורכבותו הטכנולוגית והעיצובית של האתר המיועד, אולם ככלל ניתן לומר כי שני תחומים מקצועיים היוו הכרח בהקמת אתר: תכנות האתר ועיצוב האתר.

רמת המקצועיות והמיומנות הנדרשת בשני התחומים שצוינו לעיל לצורך הקמת אתר אינטרנט איכותי וראוי, באה לידי ביטוי גם ברמת תימחור שעות העבודה של בעלי מקצוע מיומנים בשני התחומים כאחד. פועל יוצא של רמת תימחור גבוהה זו היה מיצוב עלות הקמת אתר אינטרנט סביב כמה אלפי ₪ ברף התחתון בתחום ועד כמה עשרות אלפי ₪  להקמת אתר בעל רמת מורכבות גבוהה יותר. המקור לשינוי בפרקטיקה היקרה שתוארה לעיל הינו פיתוחן של מערכות טכנולוגיות המבצעות למעשה בצורה אוטומטית חלק נכבד מהעבודה שהייתה בעבר מתבצעת על ידי בעלי מקצוע.

ההיגיון מאחורי פיתוחן של מערכות אלה היה כי למעשה מתקיים דמיון טכנולוגי ועיצובי בתשתית מאחורי רבים מאתרי האינטרנט ועל כן אין הצדקה לבצע עבודה דומה שוב ושב בכל הקמת אתר וניתן להקים באופן חד פעמי את אותה תשתית ועליה להקים מספר רב של אתרים.

הקמת אתר בחיסכון כספי ניכר       

השימוש באותן מערכות טכנולוגיות אשר הוצגו בפסקה לעיל מאפשר כיום לבעלי עסקים לבצע חלק ניכר מעבודת הקמת אתר לעסק בעצמם. הממשק הנוח לתפעול וההשענות על מערכות קיימות מאפשר גם למשתמשים אשר אינם מצוידים בידע טכנולוגי מתקדם, לייצר אתר מקצועי בעיצוב איכותי בחיסכון, אשר יכול להגיע לאלפי ₪ לעומת רף המחירים שהיה נהוג בתחום בעבר.

עוד מאמרים בנושא

בני פרץ

בניית דף נחיתה

דפי נחיתה הידועים גם בשם המקצועי כ- MINI SITE, הם למעשה דפי אינטרנט ממוקדים היכולים לשמש אתכם לכל פעילות מקוונת כזו או אחרת במרחבי הרשת.

קרא עוד »
בני פרץ

בניית אתר וורדפרס סחר WooCommerce

הליכי עיצוב ובנייה של אתרי וורדפרס מיועדים לכל סוגי האתרים, לרבות, אתרי סחר היכולים לשמש אתכם למטרות מכירה של שירותים ומוצרים שונים ברשת האינטרנט.

קרא עוד »
בני פרץ

יתרונות אתר וורדפרס

בניית אתר וורדפרס WORDPRESS היא מערכת קוד פתוח המשמשת למטרות עיצוב ובנייה של כל סוגי האתרים. מערכת זו, מאפשרת לבעלי האתרים העושים בה שימוש, ליהנות

קרא עוד »
בני פרץ

בניית אתרי וורדפרס

עיצוב ובנייה של אתרי אינטרנט באמצעות מערכת ה-WORDPRESS, הינו תהליך עבודה מקצועי המאפשר לבעלי האתר ליהנות ממגוון רחב של יתרונות מרכזיים.

קרא עוד »
בני פרץ

למה אתר וורדפרס?

WORDPRESS (וורדפרס) היא מערכת קוד פתוח המיועדת למטרות עיצוב ובנייה של אתרי אינטרנט מכל סוג, לרבות, אתרי תדמית ואתרי מסחר מקוון.

קרא עוד »

התקדמו לאתר וורדפרס

אתר תדמית 3000₪ בלבד!

דילוג לתוכן