למה אתר וורדפרס?

WORDPRESS (וורדפרס) היא מערכת קוד פתוח המיועדת למטרות עיצוב ובנייה של אתרי אינטרנט מכל סוג, לרבות, אתרי תדמית ואתרי מסחר מקוון.

אחד מהיתרונות הבולטים של אתרי וורדפרס נובע מהעובדה שמערכת ה-WORDPRESS הינה מערכת קוד פתוח המאפשרת הטמעת שינויים ועדכונים באתר בכל רגע נתון וזאת באמצעות תוספי וורדפרס המפותחים על ידי קהילה גדולה של מפתחים מכל רחבי העולם.

מה חשוב לדעת על מערכת ה-WORDPRESS?

מערכת ה-WORDPRESS הושקה לראשונה בשנת 2003 ובתחילת דרכה היא שימשה בעיקר לצרכי הקמתם של דפי בלוג באינטרנט. במהלך השנים, המערכת ביססה את מעמדה כאחת מהמערכות האידיאליות ביותר לצרכי עיצוב ובנייה של אתרי אינטרנט, וזאת הודות לפיתוחם של אלפי תוספים הידועים בשם הכולל כ-תוספי וורדפרס שלכל אחד מהם מטרה אחרת בהליך התכנון, הבנייה והעיצוב של האתר.

כיום, בניית אתרים בוורדפרס נעשית באמצעות שימוש בתוספים עיקריים המאפשרים בין היתר: הטמעה של סרטוני וידאו וגלריית תמונות באתר, התאמה רספונסיבית של האתר (דבר המאפשר גלישה באתר גם באמצעות טלפונים חכמים), שדרוג מערכות אבטחת המידע של האתר ואפילו תוספי וורדפרס המיועדים לצרכי קידום אורגני של האתר במנועי החיפוש.

תוספי הוורדפרס מפותחים על ידי קהילת מפתחים בינלאומית, כאשר ניתן למצוא תוספים המותאמים לצרכי האתר בהתאם לאופיו וגודלו, וזאת במקביל לתבניות עיצוב מובנות ולאפשרויות עיצוב בהתאמה אישית אותן ניתן ליצור עבור אתרי וורדפרס כאלו ואחרים. חשוב לציין שאת אתרי הוורדפרס ניתן לבנות גם כדף גלילה מרכזי וגם כאתר בו מוצגים מספר דפי אינטרנט בדומה לאתרי אינטרנט הנבנים באמצעות מערכות שאינן וורדפרס.

אתרי וורדפרס  – כל היתרונות

אתר אינטרנט הנבנה באמצעות מערכת וורדפרס, מאפשר לבעלי האתר ליהנות ממספר יתרונות מובהקים הכוללים בין היתר: אתר אינטרנט המשלב בתוכו מערכת דינמית לניהול התוכן, אתר אינטרנט המותאם לכל אמצעי הגלישה הקיימים (מחשבים נייחים/ניידים, טלפונים סלולאריים, טאבלטים וכו), אתר אינטרנט מבוסס יכולת קידום במנועי החיפוש ויתרונות נוספים אותם ניתן להשיג באמצעות הטמעת תוספי וורדפרס המותאמים לצרכי האתר ולצרכי חווית הגלישה בו על ידי קהל הגולשים ברשת.

עוד מאמרים בנושא

בניית דפי נחיתה בוורדפרס
בני פרץ

בניית דפי נחיתה בוורדפרס

דף נחיתה חד וממוקד הוא כלי שיווקי אפקטיבי להפליא. וורדפרס, מערכת ניהול התוכן הפופולרית ביותר באופן כללי, היא הפלטפורמה המתאימה ביותר ליצירת דפי נחיתה שכאלה

קרא עוד »
וורדפרס
בני פרץ

אתר וורדפרס – יתרונות

השאלה למה אתר וורדפרס נשאלת לעתים קרובות, וזאת משום שגם גם מי שאינו מומחה לבניית אתרים שמע על הפלטפורמה הפופולרית.

קרא עוד »
בניית אתר תדמית וורדפרס
בני פרץ

בניית אתר תדמית וורדפרס

אתר תדמית הוא אחד הכלים האפקטיביים ביותר למיתוג העסק – כל עסק, קטן או גדול, בכל תחום פעילות. בהתאם בניית אתרי תדמית היא שירות בעל

קרא עוד »
בניית אתרי וורדפרס
בני פרץ

בניית אתר מסחר אי-קומרס

בניית אתר מסחר אי-קומרס בעידן שבו היקפי הקניות באינטרנט נמצאים במגמת עלייה משמעותית, ובענפים מסוימים אפילו דרמטית, אתר מסחר (E-Commerce) הוא נכס של ממש לכל

קרא עוד »

התקדמו לאתר וורדפרס

אתר תדמית 3000₪ בלבד!

דילוג לתוכן